LinkedIn sayfaları için yeni özellik geliyor!

Profesyonel ağ platformu LinkedIn, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik yeni bir özellikle karşımızda. Artık LinkedIn kullanıcıları, şirket sayfalarına doğrudan mesaj gönderebilecek.

LinkedIn sayfalarına direkt mesajlaşma özelliği geliyor!

Yeni özellikle birlikte LinkedIn şirket sayfalarında Mesaj Gönder butonu yer alacak. Kullanıcılar bu butona tıklayarak, Demo Talebi ve Kariyer gibi önceden belirlenmiş konu başlıkları arasından seçim yaparak şirketlere direkt mesaj gönderebilecekler.

Şirketler, gelen mesajları hem sayfa yönetici görünümünden hem de kişisel gelen kutularından takip edebilecekler. Ayrıca, şirketler diledikleri zaman sayfa ayarlarından Mesaj Gönder butonunu devre dışı bırakabilecekler.

Yeni mesajlaşma özelliği, LinkedIn kullanıcıları ile şirketler arasında daha hızlı ve doğrudan bir iletişim kanalı sağlayacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, şirketlerle daha kolay iletişim kurabilecek, bilgi talebinde bulunabilecek ve iş başvurularını iletebilecekler. LinkedIn’in bu yeni özelliği kademeli olarak tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir